Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > STRATEGIE 2009 – 2013 LEADER – MAS > Pro žadatele > Předprojektový vzor

Předprojektový vzor

  • Vyplňte to, co víte, do formuláře Předprojektový_vzor a zašlete jej na email otevrenezahrady@seznam.cz. Na základě získaných informací Vás budeme dále kontaktovat a po další domluvě se budeme snažit najít vhodný dotační program k realizaci vašeho záměru.
  • Informujte nás o svém záměru nejlépe formou vyplnění Předprojektového vzoru, kde již uvedete nejdříve možný termín pro podání Žádosti o dotaci ze zdrojů MAS (kontakt: otevrenezahrady@seznam.cz). Případně dle harmonogramu MAS zjistěte termín, kdy bude vyhlášena další výzva pro příjem Žádostí o dotaci. Výzva bývá zpravidla vyhlášena v měsíci prosinci s příjmem žádostí v lednu následujícího roku, v březnu s příjmem žádostí v květnu a v srpnu s příjmem žádostí v září.

Akce

  • 7. 11. - 9. 11. Konference PROPAMÁTKY o textilkách - Lomnice nad Popelkou

    Konference PROPAMÁTKY o textilkách nabízí bohatý odborný program. Setkání se uskuteční ve dnech 7.–9. listopadu ve stylových prostorách Továrny Mastných v Lomnici nad Popelkou. Hlavním konferenčním dnem je čtvrtek 8.11.2018. Odborný program nabídne zajímavé přednášky, prostor pro diskuze i regionálně zaměřené příspěvky. Včasná registrace za zvýhodněnou cenu je do 12.10.2018.