Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Oblastní hospodářská komora Jičín (dnes oblastní jednatelství Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje) společně s Dobrovolným svazkem obcí Mariánská zahrada iniciovala v roce 2005 založení občanského sdružení, jehož jedním ze základních cílů je budování otevřeného partnerství mezi soukromými subjekty, veřejnou a neziskovou sférou na území, které je vymezeno turistickou oblastí Mariánská zahrada a částí turistické oblasti Valdštejnova zahrada na Jičínsku. Tato iniciativa směřovala mimo jiné k zapojení území mezi regiony pracující metodou Leader a získávání finančních prostředků z EU.

Hlavním cílem je všestranná podpora rozvoje území a to činnostmi ve prospěch obyvatel a návštěvníků, obcí, neziskových organizací, drobných podnikatelů a živnostníků, malých a středních podniků a dalších subjektů, které zde působí a které projeví zájem.

Od roku 2009 jsme součástí regionů, která pracují metodou LEADER.

Nabízíme

  • osobám a subjektům ze zájmového území MAS Otevřené zahrady Jičínska (OZJ) čerpat dotace z programu LEADER, dále poskytujeme dotační poradenství i k jiným dotačním programům a řízení vlastních projektů žadatelů.
  • osobám a subjektům, které nejsou z našeho zájmového území MAS, nabízíme dotační poradenství pouze k jiným dotačním programům, než je Leader.

Nabídka platí pro všechny zájemce. Členství v OZJ není podmínkou.

Spolupracujeme