Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Voda a krajina – co se dá dělat u nás a příklady z praxe

Voda a krajina – co se dá dělat u nás a příklady z praxeDatum konání:
13.5.2020

Zveme Vás na další seminář, který se uskuteční 13.5. v 9.00 hod. Téma websemináře zní „Voda a krajina – co se dá dělat u nás a příklady z praxe". Přednášet bude ing. Klára Salzmann, Ph.D., krajinářský architekt.

Ke sledování webináře se prosím připojte zde: https://lfp-cuni.zoom.us/j/97662169576.  K jeho použití není třeba instalovat žádnou další aplikaci, stačí si kliknout na správný odkaz při spuštění – viz obrázek:

Záznam všech předchozích webinářů najdete zde: https://dlcv.cuni.cz/login/index.php (na tyto stránky můžete vstoupit jako „host").


Akce

  • 22. 9. Seminář Aktuální témata lesního hospodářství

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.


  • 23. 9. Seminář Kvalita vnitřního prostředí

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. SEMINÁŘ JE URČEN PRO: Investory, stavební firmy, odborníky ze zdravotních ústavů a hygienických stanic, pracovníky samosprávy, státní správy, projektanty, konstruktéry a ostatní odbornou veřejnost.