Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Dokumenty > Zpráva o plnění strategie za období 01 - 06/2019

Zpráva o plnění strategie za období 01 - 06/2019Vyvěšeno: 31. 7. 2019
Sejmuto:

Otevřené zahrady Jičínska z. s. v 1. poletí 2019 provedly hodnocení 12 projektů podaných do výzvy PRV. 11 z nich bylo zaregistrováno na RO SZIF. U 4 projektů podaných v 1. výzvě PRV byla podána žádost o platbu. V IROPu bylo výběrovou komisí hodnoceno celkem 9 projektů. Vybráno k podpoře bylo celkem 5 projektů.
Žádost o změnu finančního plánu v IROPu je řešena, aby mohly být podpořeny všechny podané projekty. Na základě střednědobého hodnocení strategie má MAS OZJ v plánu přidat do PRV článek 20 a podpořit aktivity obcí a alokace v jednotlivých programových rámcích přesunout na opatření/fiche, u kterých jsou potenciální žadatelé.
Do konce července se předpokládá vyhlášení výzvy Bezpečná doprava v IROPu. V OP Zaměstnanost byly vyhlášeny a ukončeny 4 výzvy. Do dvou z nich byl podán projekt. Aktuální informace o podaných projektech a o dalších vyhlašovaných výzvách sledujte na webových stránkách www.otevrenezahrady.cz, kde budeme průběžně
informovat o novinkách a o dalších krocích, případně se přihlaste k odběru aktualit z našich webových stránek nebo nám na sebe pošlete emailové spojení a o vyhlášených výzvách se dozvíte včas. Máte-li zájem realizovat nějaký projektový záměr, neváhejte si předem zjistit, zda může být v rámci realizace naší strategie podpořen. Tím si zajistíte dostatek času na přípravu projektu.
Víte-li o někom ve svém okolí, kdo by chtěl pracovat na přípravě výzev a administrativě dotačních projektů, požádejte jej, ať nás kontaktuje přes webové stránky www.otevrenezahrady.cz.

Přílohy:


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 3. 03. 2021 17:54