Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Dokumenty > Zpráva o plnění strategie za období 07 - 12/2018

Zpráva o plnění strategie za období 07 - 12/2018Vyvěšeno: 20. 2. 2019
Sejmuto:

Otevřené zahrady Jičínska z. s. ve 2. poletí 2018 provedly hodnocení 9 projektů podaných do výzvy PRV. Z toho 3 projekty byly v prosinci 2018 schváleny k financování.Další projekty na schválení financování teprve čekají. V listopadu 2018 bylo vyhlášeno 6 výzev na investiční projekty do IROPu, a to na podporu hasičů, na vybavení škol
a na vybavení mobilních týmů pro poskytování sociálních služeb a péči o zdraví. Příjem žádostí do těchto výzev potrvá do 31.1.2019. Očekáváme, že projekty budou podány a alokace vyčerpána.
V únoru roku 2019 můžete očekávat vyhlášení dalších výzev z Operačního programu zaměstnanost a z Operačního programu Životní prostředí. Aktuální informace o podaných projektech a o dalších vyhlašovaných výzvách sledujte na webových stránkách www.otevrenezahrady.cz, kde budeme průběžně informovat o novinkách a o dalších krocích, případně se přihlaste k odběru aktualit z našich webových stránek nebo nám na sebe pošlete emailové spojení a o vyhlášených výzvách se dozvíte včas.
Máte-li zájem realizovat nějaký projektový záměr, neváhejte si předem zjistit, zda může být v rámci realizace naší strategie podpořen. Tím si zajistíte dostatek času na přípravu projektu.
Víte-li o někom ve svém okolí, kdo by chtěl pracovat na přípravě výzev a administrativě dotačních projektů, požádejte jej, ať nás kontaktuje přes webové stránky www.otevrenezahrady.cz.

Přílohy:


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 3. 03. 2021 17:55