Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Dokumenty > Zpráva o plnění strategie za období 01 - 06/2018

Zpráva o plnění strategie za období 01 - 06/2018Vyvěšeno: 20. 7. 2018
Sejmuto:

Otevřené zahrady Jičínska se dne 23. 08. 2017 dočkaly schválení Strategie rozvoje území pro období 2014 - 2020. V 1. pololetí roku 2018 došlo k vyhlášení prvních výzev z Operačního programu zaměstnanost a z Programu rozvoje venkova. Předpokládaný zájem žadatelů byl nakonec nižší než očekávaný a zdaleka nebyly dotace vyčerpány. I tyto již vyhlášené výzvy budeme vyhlašovat znova a hledáme další zájemce o čerpání těchto dotací.

Na vyhlášení dalších výzev intenzivně pracujeme, a proto sledujte webové stránky www.otevrenezahrady.cz, kde budeme průběžně informovat o novinkách a o dalších krocích, případně se přihlaste k odběru aktualit z našich webových stránek nebo nám na sebe pošlete emailové spojení a o vyhlášených výzvách se dozvíte včas. Máte-li zájem realizovat nějaký projektový záměr, neváhejte si předem zjistit, zda může být v rámci realizace naší strategie podpořen. Tím si zajistíte dostatek času na přípravu
projektu a nebude pak muset docházet k vyhlašování výzev na delší dobu, než je jeden měsíc. Na 2. pololetí roku 2018 plánujeme vyhlášení výzev na podporu hasičů, na vybavení škol a na vybavení mobilních týmů pro poskytování sociálních služeb a péči o zdraví.

Víte-li o někom ve svém okolí, kdo by chtěl pracovat na přípravě výzev a administrativě dotačních projektů, požádejte jej, ať nás kontaktuje.

Přílohy:


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 3. 03. 2021 17:55