Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Dokumenty > Zpráva o plnění strategie za období 01 - 06/2022

Zpráva o plnění strategie za období 01 - 06/2022Vyvěšeno: 15. 7. 2022
Sejmuto:

V 1. pololetí 2022 v Otevřených zahradách Jičínska z. s. došlo k těmto skutečnostem: Ze 4. výzvy PRV byly dva projekty proplaceny a jeden projekt má podanou žádost o platbu. V 5. výzvě byl proplacen 1 projekt a 1 projekt má schválenou platbu. U dalších 4 projektů je podána žádost o platbu. V OP Zaměstnanost je realizován 1 projekt. V OP Životní prostředí probíhá realizace 1 projektu v menším rozsahu než při podání žádosti o dotaci. U projektů IROP probíhá jak realizace dřívějších projektů, tak i ukončování realizace projektů. V 10. výzvě byly podány dva projekty, z nichž se bude realizovat jen jeden projekt.

Aktuální informace o podaných projektech a o dalších vyhlašovaných výzvách sledujte na webových stránkách www.otevrenezahrady.cz, kde budeme průběžně informovat o novinkách a o dalších krocích, případně se přihlaste k odběru aktualit z našich webových stránek nebo nám na sebe pošlete emailové spojení a o vyhlášených výzvách se dozvíte včas. Máte-li zájem realizovat nějaký projektový záměr, neváhejte si předem zjistit, zda může být v rámci realizace naší strategie podpořen. Tím si zajistíte dostatek času na přípravu projektu.

Alokace PRV v jednotlivých fichí přesuneme na opatření/fiche, u kterých jsou potenciální žadatelé. Na základě střednědobého hodnocení strategie přibude do PRV článek 20, tím podpoříme aktivity obcí. 6. výzva z PRV byla vyhlášena od 1. 7. 2022 pro podporu zemědělských i nezemědělských podnikatelů. Výzva pro článek 20 PRV bude vyhlášena v prosinci 2022. Výzvy z alokací pro nové období 2021+ budou vyhlašovány nejspíše až na začátku roku 2023.

Na základě dostupných podmínek pro budoucí projekt do OP Zaměstnanost + se podílíme na oslovování možných partnerů v území, abychom mohli v průběhu 2. pololetí 2022 podat akční plán na celé období a žádost o dotaci na tříletý projekt s alokací až 6 milionů Kč. Podrobnosti k vyhlášené výzvě budeme nadále sledovat. Máte-li nějaké návrhy na potřebné aktivity pro znevýhodněné skupiny, tak nás neváhejte kontaktovat.

Prostřednictvím realizace projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín II naplňujeme vytváření podmínek pro rozvoj kvality vzdělávání dětí a mládeže v území ORP Jičín. Podporujeme školy v území ve strategickém plánování a pořádáme vzdělávací akce. Aktuální informace o projektu sledujte na https://map.otevrenezahrady.cz/.

Víte-li o někom ve svém okolí, kdo by chtěl pracovat na přípravě výzev a administrativě dotačních projektů, požádejte jej, ať nás kontaktuje přes webové stránky www.otevrenezahrady.cz.

Přílohy:


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 15. 08. 2022 14:26