Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Dokumenty > Zpráva o plnění strategie za období 07 - 12/2021

Zpráva o plnění strategie za období 07 - 12/2021Vyvěšeno: 20. 1. 2022
Sejmuto:

V rámci realizace strategie Otevřené zahrady Jičínska z. s. došlo v 2. pololetí 2021 ke schválení strategie pro nové období 2021-2027.  U projektů ze 4. výzvy PRV byly zaregistrovány žádosti o platbu. Z 5. výzvy PRV jsou 4 projekty schválené RO SZIF, 3 projekty čekají na schválení. V OP Zaměstnanost je realizován 1 projekt od Pomocné ruce z. s. V OP Životní prostředí probíhá realizace 1 projektu v menším rozsahu než při podání žádosti o dotaci. U projektů IROP probíhá, jak realizace dřívějších projektů, tak i ukončování realizace projektů. V říjnu jsme vyhlásili 10. výzvu IROP na podporu škol. Do 10. výzvy byly podány 2 projekty.

Aktuální informace o podaných projektech a o dalších vyhlašovaných výzvách sledujte na webových stránkách www.otevrenezahrady.cz, kde budeme průběžně informovat o novinkách a o dalších krocích, případně se přihlaste k odběru aktualit z našich webových stránek nebo nám na sebe pošlete emailové spojení a o vyhlášených výzvách se dozvíte včas. Máte-li zájem realizovat nějaký projektový záměr, neváhejte si předem zjistit, zda může být v rámci realizace naší strategie podpořen. Tím si zajistíte dostatek času na přípravu projektu.

Do strategie přibude do PRV článek 20, tím podpoříme aktivity obcí. Alokace v jednotlivých fichí přesuneme na opatření/fiche, u kterých jsou potenciální žadatelé.

Prostřednictvím realizace projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín II naplňujeme vytváření podmínek pro rozvoj kvality vzdělávání dětí a mládeže v území ORP Jičín. Podporujeme školy v území ve strategickém plánování a pořádáme vzdělávací akce. Většina vzdělávacích akcí probíhá online. Aktuální informace o projektu sledujte na https://map.otevrenezahrady.cz/.

Víte-li o někom ve svém okolí, kdo by chtěl pracovat na přípravě výzev a administrativě dotačních projektů, požádejte jej, ať nás kontaktuje přes webové stránky www.otevrenezahrady.cz.

Přílohy:


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 8. 05. 2022 1:43