Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Veletrh sociálního podnikání - 19. 4. 2017 - Hradec Králové

Veletrh sociálního podnikání - 19. 4. 2017 - Hradec KrálovéDatum konání:
19.4.2017

Regionální centrum podpory sociálního podnikání pořádá dne 19. 4. 2017 Veletrh sociálního podnikání.

Veletrh se uskuteční od 9:00 do 15:00 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. V rámci této akce proběhne řada zajímavých prezentací a workshopů. Účastníci budou mít možnost se dozvědět o odpovědném zadávání veřejných zakázek, možnostech financování a poradenství v oblasti sociálního podnikání, aktuální informace připravovaném zákonu o sociálním podnikání, získat informace o sociálním zemědělství a seznámit se s příklady dobré praxe sociálního podnikání v Královéhradeckém kraji. Na veletrhu bude oficiálně představen Katalog sociálních podniků a poskytovatelů náhradního plnění v Královéhradeckém kraji a v rámci doprovodného programu bude na stáncích ve foyer probíhat prezentace sociálních podniků a firem poskytujících náhradní plnění.

Pozvánka zde.

Kompletní program veletrhu bude začátkem dubna k dispozici na stránkách www.cirihk/socpodnikani.cz.

Svou účast prosím potvrďte pomocí registračního formuláře, který naleznete zde.

Samozřejmě budeme rádi, pokud informaci o konání veletrhu budete šířit dál.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Akce

  • 1. 10. Seminář Aktuální témata lesního hospodářství Olomouc

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. Vzdělávací program semináře Aktuální témata lesního hospodářství je akreditován u MV ČR podle zákona č. 312/2002 Sb. - průběžné vzdělávání; - průběžné vzdělávání pro vedoucí úředníky pod čísly akreditací AK/PV-511/2019 a AK/VE-322/2019.


  • 8. 10. - 9. 10. Konference Inovativní sanační technologie ve výzkumu a praxi XI

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.