Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Setkání s prof. Milanem Zeleným v Kněžicích

Setkání s prof. Milanem Zeleným v KněžicíchDatum konání:
11.12.2015

 Zveme Vás tímto na jedinečné setkání, kde máte možnost podívat se na vývoj současného světa pohledem významného globálního, a zároveň nejcitovanějšího českého, ekonoma, prof. Milana Zeleného, který přednáší na univerzitách po celém světě. Objasní nám současné problémy společnosti a zejména doporučí, co můžeme očekávat a hlavně dělat, abychom s úspěchem jako občané, podnikatelé i představitelé samospráv obstáli na poli měnící se ekonomiky a jejích paradigmat. 

Vítáni jsou všichni myslí otevřených a hlav zvídavých. Setkání se dotkne témat jako globalizace a my, lokální ekonomiky, změna ekonomického paradigmatu, kde hledat příčiny ekonomického vývoje, jak obstát v konkurenci, jak inovačně podnikat. 

Datum a místo setkání: 11.12.2015 v Kněžicích od 16.30 hod./ Kněžický mlýn /

Dobrovolné vstupné

Více info viz pozvánka

Přihlášky na masmezilesi@masmezilesi.cz

Bc. Veronika Foltýnová
Tajemnice NS MAS
Manažer projektu Resilience a adaptace na klimatickou změnu v regionálních strategiích
Národní síť Místních akčních skupin České republiky, z.s.
sídlo: Masarykovo náměstí 1, 256 01 Benešov 
kancelář: Hlavní 137, 788 33  Hanušovice


mobil:   +420 731 656 117

e-mail: v.foltynova@nsmascr.cz

Akce

  • 1. 10. Seminář Aktuální témata lesního hospodářství Olomouc

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. Vzdělávací program semináře Aktuální témata lesního hospodářství je akreditován u MV ČR podle zákona č. 312/2002 Sb. - průběžné vzdělávání; - průběžné vzdělávání pro vedoucí úředníky pod čísly akreditací AK/PV-511/2019 a AK/VE-322/2019.


  • 8. 10. - 9. 10. Konference Inovativní sanační technologie ve výzkumu a praxi XI

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.