Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Konference Územní plánování a dotační výzvy

Konference Územní plánování a dotační výzvyDatum konání:
9.11.2015

Zveme Vás na konferenci Územní plánování a dotační výzvy, kterou pořádá Česká komora architektů ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR a Asociací pro urbanismus a územní plánování, 9. listopadu 2015 od 9.00 hodin v budově Poslanecké sněmovny ČR Praha 1 – Malá Strana. Vstup zdarma. 

Svoji účast prosím potvrďte do 4. listopadu 2015 u Mgr. Ivety Königsmarkové, telefonicky na tel. čísle: 273 167 484 nebo emailem na: iveta.konigsmarkova@cka.cc

Více o podrobnostech programu konference naleznete zde: Program_konference


Akce

  • 22. 9. Seminář Aktuální témata lesního hospodářství

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.


  • 23. 9. Seminář Kvalita vnitřního prostředí

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. SEMINÁŘ JE URČEN PRO: Investory, stavební firmy, odborníky ze zdravotních ústavů a hygienických stanic, pracovníky samosprávy, státní správy, projektanty, konstruktéry a ostatní odbornou veřejnost.