Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Konference PROPAMÁTKY o textilkách - Lomnice nad Popelkou

Konference PROPAMÁTKY o textilkách - Lomnice nad PopelkouDatum konání:
7.11.2018
Datum ukončení:
9.11.2018

Zveme Vás na 11. ročník konference PROPAMÁTKY, tentokrát na téma o textilkách.

Konference se uskuteční ve dnech 7.–9. listopadu ve stylových prostorách Továrny Mastných v Lomnici nad Popelkou. Hlavním konferenčním dnem je čtvrtek 8.11.2018. Odborný program nabídne zajímavé přednášky, prostor pro diskuze i regionálně zaměřené příspěvky. Včasná registrace za zvýhodněnou cenu je do 12.10.2018.

Podrobné informace najdete na http://www.propamatky.info/cs/zpravodajstvi/cela-cr/tipy-a-inspirace/konference-propamatky-o-textilkach-nabizi-bohaty-odborny-program/4649/


Akce

  • 22. 9. Seminář Aktuální témata lesního hospodářství

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.


  • 23. 9. Seminář Kvalita vnitřního prostředí

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. SEMINÁŘ JE URČEN PRO: Investory, stavební firmy, odborníky ze zdravotních ústavů a hygienických stanic, pracovníky samosprávy, státní správy, projektanty, konstruktéry a ostatní odbornou veřejnost.