Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Energetický management a Fond úspor energie

Energetický management a Fond úspor energieDatum konání:
15.4.2020

Vážené kolegyně, Vážení kolegové, tímto vás chceme pozvat na další online setkání.

Tým Jany Dlouhé z Centra pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy pro vás připravil další workshop, který je pokračováním tématu Obnovitelné zdroje energie, komunity, management. Online setkání se bude konat 15. 4. od 13.00 hod. na téma „Energetický management a Fond úspor energie". Webinář bude tentokrát kratší, bude trvat přibližně hodinu (v závislosti na množství dotazů), a přednášejícím bude ing. Jaroslav Klusák, Ph.D., energetický manažer města Litoměřice. Do virtuálního prostoru setkání se  připojíte zde

Intenzivně připravujeme další semináře cyklu Jak nastartovat místní udržitelný rozvoj v praxi? Záznam toho posledního na téma Obnova lesů, kterým vás provázel Jan Skalík, najdete zde (na tyto stránky vstupte jako „host"; postupně zde naleznete další podklady k tématu).


Akce

  • 1. 10. Seminář Aktuální témata lesního hospodářství Olomouc

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. Vzdělávací program semináře Aktuální témata lesního hospodářství je akreditován u MV ČR podle zákona č. 312/2002 Sb. - průběžné vzdělávání; - průběžné vzdělávání pro vedoucí úředníky pod čísly akreditací AK/PV-511/2019 a AK/VE-322/2019.


  • 8. 10. - 9. 10. Konference Inovativní sanační technologie ve výzkumu a praxi XI

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.