Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Dokumenty > Zpráva o plnění strategie za období 07 - 12/2020

Zpráva o plnění strategie za období 07 - 12/2020Vyvěšeno: 10. 2. 2021
Sejmuto:

V rámci realizace strategie Otevřené zahrady Jičínska z. s. došlo v 2. pololetí 2020 k vyplacení dotace posledního podaného projektu v 1. výzvě PRV. Ve 3. Výzvě PRV došlo u dvou projektů k vyplacení dotace, zbylé dva projekty mají podanou žádost o platbu. V OPZ, OPŽP a IROP předala MAS projekty k závěrečnému ověření způsobilosti. Dále byla v IROP vyhlášena výzva č. 9 Bezpečná doprava a cyklodoprava s celkovou alokací 3, 3 mil. Kč. Žádost podali obec Staré Místo a město Jičín. V PRV byla vyhlášena 4. Výzva. Podáno bylo celkem 5 žádostí, z toho 3 mohou být finančně podpořeny. Aktuální informace o podaných projektech a o dalších vyhlašovaných výzvách sledujte na webových stránkách www.otevrenezahrady.cz, kde budeme průběžně informovat o novinkách a o dalších krocích, případně se přihlaste k odběru aktualit z našich webových stránek nebo nám na sebe pošlete emailové spojení a o vyhlášených výzvách se dozvíte včas. Máte-li zájem realizovat nějaký projektový záměr, neváhejte si předem zjistit, zda může být v rámci realizace naší strategie podpořen. Tím si zajistíte dostatek času na přípravu projektu.
Na základě střednědobého hodnocení strategie přibude do PRV článek 20, tím podpoříme aktivity obcí. Alokace v jednotlivých fichí přesuneme na opatření/fiche, u kterých jsou potenciální žadatelé. Výzvu chceme vyhlásit na jaře 2021.
Prostřednictvím realizace projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín II naplňujeme vytváření podmínek pro rozvoj kvality vzdělávání dětí a mládeže v území ORP Jičín. Podporujeme školy v území ve strategickém plánování a pořádáme vzdělávací akce. Většina vzdělávacích akcí probíhá online. Aktuální informace o projektu sledujte na https://map.otevrenezahrady.cz/.
Víte-li o někom ve svém okolí, kdo by chtěl pracovat na přípravě výzev a administrativě dotačních projektů, požádejte jej, ať nás kontaktuje přes webové stránky www.otevrenezahrady.cz.

Přílohy:


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 3. 03. 2021 17:58