Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Akce > Svatováclavský jarmark a přednáška o historii Češovských valů v Češově 24.9.2016

Svatováclavský jarmark a přednáška o historii Češovských valů v Češově 24.9.2016Datum konání:
24.9.2016

Milí přátelé a kamarádi, rok utekl jak voda a máme tu již 4. tradiční Svatováclavský jarmark. Letos poprvé uvidíte ruční předení vlny a výuku první pomoci s názornými pomůckami. Občerstvení bude zajištěno, pochutnáte si na slaných i sladkých dobrotách. Těšíme se na vás v areálu pálenice. Krásný zbytek léta přejí pořadatelé:-)

Svatováclavský jarmark v sobotu 24. září 2016 od 11.00 do 17.00 hodin v areálu pálenice Češov

Tvůrčí dílny: foukání skla, malování na sklo, výroba šperků, výroba textilních hraček

Stánky: skláři z Železnobrodska, bižuterie, přírodní mýdla, textilní dekorace a povlaky na polštáře, výrobky z ovčí vlny, další překvapení pro potěchu oka, duše i bříška.

Exkurze v pálenici

Pozvánka na jarmark zde.

 

V rámci trvání jarmarku Obec Češov pořádá v sobotu 24.9.2016 od 13 hodin na obecním úřadě přednášku ČEŠOV - NEJMOHUTNĚJŠÍ PEVNOST V ČECHÁCH. Přednáší PhD. Jiří Waldhauser, CSc.

Součástí přednášky bude prezentace nálezů z lokality Češova a okolí. Přijďte si poslechnout zajímavé informace z historie osídlení obce Češov.

Pozvánka na přednášku z historie Češovských Valů zde.


Akce

  • 22. 9. Seminář Aktuální témata lesního hospodářství

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.


  • 23. 9. Seminář Kvalita vnitřního prostředí

    Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o připravovaných konferencích a seminářích pro druhou polovinu roku 2020 od společnosti Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. SEMINÁŘ JE URČEN PRO: Investory, stavební firmy, odborníky ze zdravotních ústavů a hygienických stanic, pracovníky samosprávy, státní správy, projektanty, konstruktéry a ostatní odbornou veřejnost.